Skontaktuj się ! (48) 733 234 122

Andrzej był zwykłym robotnikiem, który zakończył swoją edukację na szkole zawodowej nie podchodząc nigdy do matury, a tym bardziej na studia. Aerozole techniczne były mu nieznane. 

Aerozole techniczne to dobry wynalazek.

wd 40Jest typowym produktem polskiej myśli robotniczej lat siedemdziesiątych, gdzie majster był święty, a zakład pracy był pracowników, a nie prezesa. Dlatego teraz kiedy stracił pracę w firmie w której pracował już od dwudziestu pięciu lat to bardzo ciężko jest mu się odnaleźć na rynku pracy, który potrzebuje przede wszystkim ludzi młodych i żądnych wiedzy, a przede wszystkim bardzo dobrze wykształconych i znających języki. Poszukiwania pracy nie są nigdy proste, a dla Andrzeja tym bardziej one nie były. Tym bardziej, że Andrzej będzie bardzo wybredny, bo będzie chciał mieć w nowej pracy tak samo jak w starej gdzie mógł sobie na wszystko pozwolić i wiedział gdzie jest granica. W tych nowych fabrykach, gdzie praca odbywa się przy urządzeniu jakim są taśmy montażowe czy aerozole techniczne Andrzej się nie odnajdzie, bo on był przyuczony do czego innego, a jak wiadomo starych drzew się nie przesadza. Andrzej całe życie malował małe elementy, robił to dosyć precyzyjnie i tym samym ma się zajmować w nowej firmie, tylko tutaj będzie używał do tego lakiery w sprayu, co będzie o wiele trudniejsze, bo w poprzedniej firmie miał do tego specjalny pistolet. Tak samo w jego poprzednim miejscu pracy nikt nie przejmował się sprawami bezpieczeństwa, a taśmy ostrzegawcze były używane tylko wtedy gdy trzeba było oddzielić miejsce wypadku od reszty zakładu.

Andrzej został zatrudniony póki co na okres próbny, zobaczymy jak ten okres będzie długo obowiązywał i czy zdobędzie upragnioną pracę. Do losów Andrzeja jeszcze wrócimy, możecie być tego pewni. Dowiecie się wtedy więcej o tym czy Andrzej dostał pracę i co sam Andrzej o tym myśli. aerozole techniczne się używa czy tego che czy nie .