Skontaktuj się ! (48) 733 234 122

Obecnie wiele osób zwraca coraz większą uwagę na wyposażenie łazienki. Na rynku istnieje wiele firm, które produkują bardzo trwałe i dobre sprzęty, które znajdą zastosowanie w niejednym domu. Bardzo popularne są wanny z hydromasażem. Jednak zajmują one wiele miejsca, w związku z tym nie wszędzie się zmieszczą.

Kabina z sześcioma dyszami

kabina prysznicowa z hydromasażem	Głównie dlatego coraz większe zainteresowanie zyskują kabiny prysznicowe z hydromasażem. Działają w podobny sposób i przede wszystkim pozwalają się odprężyć. Nie są również drogie i wiele osób może sobie na nie pozwolić. Oczywiście tak samo, jak w przypadku wanny ich montażem nie wolno zajmować się samodzielnie. Musi wykonać go doświadczona osoba, która cały sprzęt podłączy prawidłowo. Podejmując decyzję o instalacji, należy zastanowić się nad tym, jaką opcję wybrać. Pierwsza z nich polega na zamontowaniu baterii i dysz podtynkowo, czyli w ścianie. Całą konstrukcję bez problemu można osłonić wybranymi płytkami, choć większość fachowców poleca ceramiczne. W ten sposób prysznic będzie wyglądał estetycznie i zapewni swobodne poruszanie się po kabinie. Wiele osób decyduje się na montaż w rogu łazienki. Dzięki temu można rozmieścić więcej dysz, w związku z tym masaż będzie przyjemniejszy. Innym sposobem jest kupno gotowego, wbudowanego panelu. Wtedy ekskluzywna kabina prysznicowa z hydromasażem będzie wyposażona zazwyczaj w sześć dysz.

kabina prysznicowa z hydromasażem	Jednak może być ich o wiele więcej, wybór zależy od klienta. Oczywiście należy także wziąć pod uwagę możliwości, jakie zapewnia dany panel. Ważny jest rodzaj strumienia. Obecnie na rynku wyróżnia się strumień tradycyjny, który równomiernie spada na ciało. Kolejnym jest tzw. miękki. Jest on zdecydowanie najłagodniejszą wersją, w związku z tym wykorzystuje się go głównie do kąpieli relaksującej. Z kolei bicz, charakteryzuje się mocnymi i równomiernymi strumieniami, które uderzają w wybraną część ciała. Ostatni rodzaj, czyli masujący pomaga w rozluźnieniu się i poprawieniu ukrwienia. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest również masaż szkocki. W tym wypadku na ciało działają naprzemiennie zimne i ciepłe strumienie wody, które głównie poprawiają odporność organizmu. Osoby, które chcą ujędrnić swoją skórę, powinny skorzystać z masażu limfatycznego, w który wyposażonych jest wiele kabin. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać również z kąpieli parowej.

Prysznic z hydromasażem jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą się zrelaksować i odpocząć po ciężkim dniu pracy. Ma wiele zalet, a przede wszystkim nie jest drogim urządzeniem i bez problemu można się w niego zaopatrzyć w sklepach branżowych.