Przedmiot, ikona i oryginał- to właśnie one pozwalają tworzyć sztukę designu. Zabawa formą i czas na kreatywność w projektowaniu to przepis na unikatową aranżację wnętrza, które opowiada ciekawą historię i pozwala na wielowymiarową interpretację architektury, tworząc tym samym wizualną opowieść.

Projektowanie mebli w Poznaniu

projektowanie mebliFunkcjonalny design poruszający wyobraźnię pozwoli przygotować indywidualny projekt dla każdego, kto ceni sobie połączenie klasyki i nowoczesnych form, które wydobędą potencjał kontekstu przestrzennego wnętrza. Miano przewodniego trendu w minionym roku w zakresie projektowania wnętrz niewątpliwie należy się miedzi- wszechobecnej w dodatkach, elementach wykończeniowych czy samodzielnych akcentach. Ten odważny zabieg designerski sprawił, że aranżowane przestrzenie stały się klimatyczne, ciepłe i przytulne a za razem nabrały intrygującej nuty eklektyzmu oraz elegancji. Klasyczne projekty wnętrz to przede wszystkim koncepcje bazujące na zastosowaniu metod parametrycznych. Indywidualne projektowanie mebli Poznań pozwala zaplanować funkcjonalną przestrzeń, która będzie spełniać nawet najbardziej zwariowane marzenia właścicieli.

projektowanie mebliPodążając za inspiracją metalami półszlachetnymi podczas projektowania wymarzonej zabudowy kuchennej czy mebli do salonu możemy pokusić się o miedziane uchwyty, które będą świetnie korespondować zarówno z klasycznymi, prostymi szafkami jak również z rustykalnymi frontami. Spersonalizowana aranżacja wnętrza wraz z unikalnym projektem mebli umożliwi nam podkreślenie indywidualności całokształtu koncepcji oraz charakterystycznej dla właściciela wrażliwości. Zabawa stylem i odrobina szaleństwa w trakcie projektowania umożliwia podkreślenie indywidualnych cech przestrzeni w wymarzonym „M”. Funkcjonalnym a za razem intrygującym rozwiązaniem może stać się koncepcja zabudowy szafek od podłogi aż po sufit, dzięki czemu zyskujemy dodatkową przestrzeń do przechowywania tworząc tym samym ciekawy i efektowny element dekoracyjny. W tej roli świetnie sprawdzą się naturalne materiały, takie jak lite drewno, które w zestawieniu z kontrastową kolorystyką znakomicie powiększą przestrzeń użytkową naszego domu lub mieszkania. Dobry i przemyślany układ mebli to gwarancja sukcesu pod względem funkcjonalności oraz komfortu.

W trakcie prac projektowych pamiętajmy przede wszystkim o możliwościach przestrzennych naszego domu lub mieszkania. Zachowanie odpowiednich proporcji pozwoli na wydzielenie poszczególnych stref zarówno w kuchni jak i salonie, a adekwatny dobór oświetlenia podkreśli charakter i nada klimat aranżowanej przestrzeni.