Skontaktuj się ! (48) 733 234 122

Zanim zdecydowałem się na wiercenie studni głębinowej obejrzałem dwie studnie głębinowe kraków i rzeczywiście właściciele byli zadowoleni z działania tych studni. Więc zacząłem całą swoją historię studni głębinowej.

Studnia głębinowa – dlaczego warto?

Studnie głębinoweNajpierw cała papierologia ubieganie się o pozwolenia, raporty czystości wody i zdatności do picia, mapki hydrologiczne itp. Następnym punktem było znalezienie dobrej firmy. Czytałem bardzo wiele opinii w internecie na temat różnych firm. Jedni drożsi drudzy tańsi, Ci lepsi Ci gorsi. Po długich poszukiwaniach wybrałem jedną z częściej polecaną firm trudniących się odwiertami studni głębinowej. Zadzwoniłem, przyjechali, przygotowali, wykonali odwiert studni głębinowej. Musieli wydrążyć otwór na głębokość 30m, dopiero na tej głębokości znaleźli wodę jednak po szybkości z jaką wykonali całą inwestycję byłem w stanie ocenić że jest to rzeczywiście bardzo fachowa firma. Od razu w cenie było pierwsze wypompowanie brudnej wody, ciśnieniowe czyszczenie rury, oraz czyszczenie studni za pomocą chloru w celu zabicia większości bakterii. To było wszystko co firma zrobiła. Teraz zostało mi podłączenie wody do domu oraz na dwór. Musiałem położyć nowe rury oraz zrobić przyłączenie – kilka dni pracy. Jednak w tym momencie już ciesze się własną darmową wodą. Rachunki obniżyły się o 200zł (tyle musiałem co miesiąc oddawać spółdzielni wodno kanalizacyjnej) Ciśnienie jest bezustannie wysokie, nie ma mowy o jakimkolwiek spadku, jakościowo woda też jest pierwszorzędna, bardzo smaczna.

A wydatek sam w sobie nie był nie wiadomo jak kosztowny więc nie żałuję wydania moich pieniędzy nie pozostało mi nic więcej jak z czystym sumieniem stwierdzić, że pieniądze, które zainwestowałem w studnie głębinową są bardzo dobrze wydane, a z każdą wykorzystaną kroplą zwracają mi się kolejne wydane złotówki.