Skontaktuj się ! (48) 733 234 122

Coraz więcej osób decyduje się na dekoracje ścienne. Dzięki nim można uzyskać niesamowite wnętrza, bardzo oryginalne i nowoczesne. Taka opcja ma wiele zalet. Dekoracje na ścianach są bardziej widoczne niż artykuły dekoracyjne, takie jak świeczniki, poduszki, czy pudełeczka.

Panele dekoracyjne stają się popularne

panele Loft SystemA przy tym są o wiele bardziej trwałe, bo się nie zbiją, nie podrą, czy nie stracą koloru. Do wyboru mamy różne dekoracje, takie jak fototapety wykonywane na zamówienie, tynki dekoracyjne, czy szablony malarskie. Jednak to panele Loft System cieszą się coraz większym powodzeniem. Wykonane z gipsu zapewniają trwałość dekoracji, jak również to, że nie stracą koloru pod wpływem działania promieni słonecznych. Są z wierzchu zabezpieczone, gładkie i błyszczące, dzięki czemu łatwo jest utrzymać je w czystości. Gdzie warto stosować panele Loft System? Przede wszystkim w nowoczesnych domach i mieszkaniach. Panele dekoracyjne sprawdzają się zarówno w dużych, jak i w małych wnętrzach. Przy dużych można pozwolić sobie na dowolny kształt paneli, natomiast w mniejszych idealne będą takie układane w geometryczne wzory dodające głębi. Wystarczy że główny punkt udekorowanej ściany będzie na jej środku, a inne panele będą od niego odchodziły, tak jak promienie od słońca. Wtedy pokój będzie miał jakby dodatkowy wymiar. Podobny zabieg stosuje się w przypadku fototapet, kiedy wybiera się wzory typu ,,w głębi lasu”, ,,wgłąb tunelu”, czy ścieżki wiodące daleko w góry.

panele Loft SystemPanele stosowane są przede wszystkim w pokojach dziennych, to to pomieszczenie gdzie przyjmuje się gości, musi zatem wyglądać reprezentacyjnie. Jednak będzie się także nadawał do budynków usługowych. Panele Loft System będą świetną dekoracją ścienna do salonów odnowy biologicznej, gabinetów masażu, salonów kosmetycznych, czy fryzjerskich. Tam wygląd pomieszczeń ma duże znaczenie, zatem trzeba wybierać jedynie spośród najbardziej estetycznych rozwiązań. Dodatkową zaletą paneli ściennych jest to, że łatwo można je umyć, a pozostałości kosmetyków, takich jak oliwki czy kremy nie uszkodzą ich stryktury, ani nie pozbawią koloru. Panele gipsowe nadadzą się również tam, gdzie potrzebne są nowoczesne wnętrza. Mogą to być biura architektoniczne, jak również biura firmy z branży kreatywnej, takie jak agencje reklamowe, studia filmowe, studia animacji, czy agencje interaktywne.

Kolorowe panele dodadzą wnętrzu koloru, natomiast białe będą uniwersalne i nie będą rozpraszały uwagi. Warto jest udekorować nimi przynajmniej jedną ścianę w naszym pomieszczeniu.