Skontaktuj się ! (48) 733 234 122

Niedawno w Bydgoszczy powstało nowe osiedle strzeżone, pełne apartamentowców. Większość mieszkań rozeszła się na pniu, ponieważ mieszkania były w dobrym standardzie, a do tego za niewielki miesięczny abonament można było wykupić pakiet usług związanych ze sprzątaniem.

Pielęgnacja ogrodów w Bydgoszczy była wskazana

pielęgnacja ogrodów-BydgoszczRzeczony pakiet usług proponowała mieszkańcom nowego osiedla firma sprzątająca, która utworzyła specjalny oddział tylko na to osiedle w Bydgoszczy. Niska kwota wynikała z tego, że mieszkania są nowe i położone w jednej okolicy, a mieszkańcy chętnie skorzystali z okazji. Dzięki temu nie muszą martwić się o gruntowne porządki, ponieważ co tydzień ktoś dokładnie sprząta ich mieszkanie. Ta sama firma podpisała kontrakt z inwestorem na zajęcie się terenami zielonymi pomiędzy budynkami. Pielęgnacja ogrodów-Bydgoszcz była tu bardzo wskazana, ponieważ założono całkiem ładne rabatki i trawniki, na których mieszkańcy mogli odpoczywać latem i urządzać sobie pikniki. Posadzono też wiele nowych drzew i krzewów, które uzupełniły stary drzewostan, jaki pozostał na tym terenie, ponieważ nie usunięto go w czasie budowy. Tu czasem potrzebne było przycięcie, a nawet wycinka drzew, kiedy okazywało się, że niektóre stare drzewa są już chore lub spróchniałe. Takie prace pozwoliły na zachowanie terenów zielonych w pięknym, zadbanym stanie.

Mieszkańcy osiedla nie żałują ani złotówki, którą wydają na tę firmę sprzątającą. Dzięki jej pracownikom żyją na zadbanym osiedlu, na którym zieleń cieszy oko, a ich mieszkania są regularnie sprzątane i czyste.