Skontaktuj się ! (48) 733 234 122

Cokolwiek bym nie kupował zawsze wszystko sprawdzam przed zakupem. Porównuję modele i ceny, patrzę w którym sklepie dostanę produkt najtaniej, sprawdzam opinię na temat firmy sprzedającej. Nikt przecież nie chce kupić kota w worku, a wiadomo, że każdy sprzedawca będzie nas zapewniał, że jego wyroby są najlepsze i konkurencja się do nich nie umywa. Pompa ciepła powietrze woda jest fajna.

Pompa ciepła powietrze woda jest ekologiczna

pompa ciepłaZ tego powodu warto jest kierować się własnym zdrowym rozsądkiem i wszystko sprawdzać. Moja taktyka przez lata się sprawdzała i w sumie nadal się sprawdza, bo jedyny bubel jaki mi się trafił nie był według niej sprawdzony. Ale od początku. Budując swój dom zainteresowały mnie pompy ciepła powietrze woda jako optymalne dla mnie rozwiązanie. Przed zakupem próbowałem jej wady i zależy z innymi typami ogrzewania, wybrałem sobie model w przystępnej cenie i jego właśnie poszukiwałem w różnych sklepach w mieście. Niestety, nie chciałem brać kredytu na zakup, a w żadnym sklepie nie było na niego promocji. Instalacji przecież nie można robić jak dom jest już wykończony, bo tak zabrudzi się podłogi i ściany, że się tego potem nie doczyści. Już byłem prawie zdecydowany na zakup w pewnym sklepie kiedy znalazłam w internecie ofertę innej firmy. Cena była dużo korzystniejsza niż gdzie indziej, a dodatkowo zapewniali montaż. Chciałem by pompa ciepła powietrze woda potrafią także chłodzić dom latem, bo nie przepadam za wysokimi temperaturami, więc tylko taka powietrzna pompa ciepła mnie interesowała. Sprawdziłem, że firma jest nowa nie było na jej temat opinii w Internecie. Trochę mnie to zaniepokoiło, ale jednak chęć oszczędności wzięła górę. Pompa została dostarczona i zainstalowana w terminie, montażysta sprawdził, że wszystko działa. W zimie nie było problemów.

Pompa ciepła powietrze woda grzała dobrze, woda też się dobrze grzała. Problem pojawił się latem. Przyszły upały, więc chciałem się ochłodzić i poszedłem do pompy włączyć chłodzenie. Okazało się, że takiej funkcji nie ma! Sprzedawca zamontował mi tańszą pompę ciepła bez chłodzenia, dlatego cena była niższa. Ja się nie znałem na wyglądzie pompy, więc niczego nie zauważyłem. Nawet instrukcję dał mi do pompy chłodzącej. Sprzedawca nie odbierał telefonu, a jego strona zniknęła. Dałem się nabrać. Nie pozostało mi nic innego jak kupić osobny klimatyzator, bo wymiana całej pompy byłaby zbyt droga…