Skontaktuj się ! (48) 733 234 122

Wszystkie magazyny oraz hale przemysłowe ,gospodarcze, produkcyjne  potrzebują odpowiedniego wyposażenia aby prawidłowo funkcjonowały w zakresie swojego przeznaczenia.

Stalowe hale bardzo często stanowią miejsce składowania różnych dóbr materialnych które równie nierzadko znajdują się na wysokości. Jednych z podstawowych rzeczy w które wyposażone są hale i magazyny to rusztowania wolnostojące. W przypadku gdy zachodzi konieczność szybkiego poruszania się na wysokościach bez schodzenia ,doskonałym rozwiązaniem które znajduje zastosowanie są rusztowania jezdne.

Jeżeli hale i magazyny stanowią tylko jedną kondygnację a praca oraz składowanie towarów na większych wysokościach występuje w nikłych ilościach wystarczające będą niższe taborety aluminiowe. Producent rusztowań i drabin aluminiowych posiada w swojej ofercie rozwiązania które zadowolą każdą osobę zainteresowaną wyposażeniem magazynu i hali. Same magazyny i hale powinny być konstrukcjami bardzo wytrzymałymi zbudowanymi ze wzmocnionej stali. We wzmacnianiu różnych rodzajów stali pomaga anodowanie.

Proces anodowania polega na powierzchniowej obróbce metali. Wytwarza się elektrolitycznie warstwę tlenku który wzmacnia stal. Wiele elementów ze stali wymaga również dostosowania kształtu do indywidualnych wymagać. Gięcie blach polega na zmianie krzywizn przedmiotu obrabianego. Gięcie blach wykonywane jest za pomocą krawędziowej prasy hydraulicznej której nacisk wynosi około sześćdziesięciu ton. Praca hydrauliczna jest urządzeniem tworzącym zwielokrotniona siłę dzięki wykorzystaniu zjawiska ciśnienia. Nowoczesne hale i magazyny prócz użyteczności dbają również o swój wizerunek dodając nieco kolorytu szarej stali z której w większości są zrobione.

Zabieg taki jak  lakierowanie proszkowe pozwala pokrywać lakierem stal w sposób trwały i skuteczny. Lakierowanie proszkowe polega na nałożeniu naelektryzowanych cząsteczek na powierzchnię metalu.